O nas Email

215-tile_hf

 

Do pewnego momentu wszystko, czego się podejmowałam starałam się robić szczególnie dobrze. Jednak w kluczowym, przełomowym momencie mojego życia okazało się, że to co robię, niekoniecznie jest dobre dla mnie samej. W tym wszystkim brakowało pasji, która pozostawała na uboczu, jako hobby. Wcześniej wykonywałam, a nie tworzyłam. Było to wszystko poprawne, ale bezduszne. Teraz wszystko, czego się podejmuję wynika z moich wewnętrznych przekonań i to daje efekt w postaci materialnej. Z pasją prowadzę swoją Stylową Manufakturę … i z pasją wychowuję swoją największą miłość – Kajtka, siłę sprawczą tych wszystkich przemian :) Dodatkowo istnieje coś, co daje mi poczucie totalnego bezpieczeństwa - moja rodzina: mąż Artur – mój największy przyjaciel i kibic, syn Kajtek – bezkrytyczny fan, moi cudowni rodzice, babcia i rodzeństwo. Kocham i jestem kochana i dlatego staram się słać tę miłość dalej, wkładać ją do wszystkiego, co robię.

 

Rozwijanie i pielęgnowanie pasji pozwoliło mi spotkać na swojej drodze wielu wspaniałych, energicznych i pozytywnych ludzi. Mnóstwo spotkań zaowocowało wspólnymi projektami, a z czasem przerodziło się w stałą współpracę.

Od sierpnia 2012 r. osobą, która zajmuje szczególne miejsce w moim życiu zawodowym i prywatnym jest Ania Kunkel. Zdolna, energiczna, nieziemsko cierpliwa, a przy tym pełna humoru i ciepła kobieta, z którą łączą nas nie tylko tematy zawodowe :) Wszystko, co wykroję i zaprojektuję trafia w ręce Ani, dla której żadna maszyna krawiecka nie ma tajemnic.

ania_foto

 

Kolekcja BACK TO FOLK - KASZËBË i KOCIEWIE DESIGN to pole wspólnej pasji z kolejną wspaniałą kobietą – p. Mirosławą Dargacz. Każdy motyw haftu umieszczony na naszych wyrobach to efekt wielogodzinnej pracy p. Mirosławy. Dzięki niesamowitej precyzji wykonania haftu do naszych Klientów trafia idealna wręcz cząstka naszej wspólnej historii.

fragment haftu